Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Battaniye Görmek

Rüyada Battaniye Görmek

Rüyada battaniye görmek ne anlama gelir? Rüyada battaniye yorgan görmek, rüyada battaniye almak, rüyada battaniye yıkamak, rüyada battaniye katlamak, rüyada battaniyeye sarılmak, rüyada battaniye vermek neye yorumlanır?

Rüyada battaniye görmek

Rüyada battaniye görmek ne anlama gelir? Rüyada battaniye görmek neye yorumlanır?

Rüyada battaniye görmek yeni ve eski olmak suretiyle ayrı şekillerde ifade edilir. Rüyada rengârenk, yeni ve güzel kokan battaniye görmek sıhhat, mutluluk, aile içindeki sıcaklık, saadet ve huzur olarak yorumlanırken bunun tam tersi durumda yani battaniyenin eskimiş, solmuş, yırtılmış ve artık çok kötü kokar olması rüya sahibinin kasıt olmadan işleyeceği günaha yorumlanır. Eski battaniye aynı zamanda rüya sahibinin çevresindeki dedikoducu ve art niyetli kişilere işaret eder.

1

Rüyada battaniye yorgan görmek

Rüyada battaniye yorgan görmek ne anlama gelir? Rüyada battaniye yorgan görmek neye yorumlanır?

Rüya sahibinin bıçkın gibi, güçlü ve dinamik bir bedene sahip olacağına bu nedenle de hiçbir inatçı ya da ölümcül hastalığa yakalanmayacağına yorulurken aynı zamanda hayattaki konforunun ve rahatının da yerinde olacağına işaret eder.

1

Rüyada battaniye almak

Rüyada battaniye almak ne anlama gelir? Rüyada battaniye almak neye yorumlanır?

Rüya sahibinin mağazadan bir battaniye beğenip, onu satın alması demek, tıpkı bir battaniye kadar sıcak, samimi ve dürüst komşular, dostlar ve arkadaşlar edineceğine delalet eder. Yani rüya sahibinin her düştüğünde elinden tutup kaldıracak kimseleri olacaktır.

1

Rüyada battaniye yıkamak

Rüyada battaniye yıkamak ne anlama gelir? Rüyada battaniye yıkamak neye yorumlanır?

Rüya sahibinin temiz kalpli olduğuna, düşüncelerini dolaylı yollardan değil, kişinin arkasından konuşmadan ya da kaba bir tabirle atıp tutmadan yüzüne karşı direkt olarak söylemesine yorulur. Rüya sahibi açık sözlü ve açık yürekli kimse olarak tasvir edilir.

1

Rüyada battaniye katlamak

Rüyada battaniye katlamak ne anlama gelir? Rüyada battaniye katlamak neye yorumlanır?

Rüya sahibinin bazı ilişkilerini bir süre askıya almayı uygun görmesi anlamına gelir. Rüya sahibi bir süre kafasını toplamak ve ilişkilerini gözden geçirmek isteyecek demektir.

1

Rüyada battaniyeye sarılmak

Rüyada battaniyeye sarılmak ne anlama gelir? Rüyada battaniyeye sarılmak neye yorumlanır?

Rüya sahibinin iş hayatındaki yükselişi ve başarıları şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi memursa makamı, işçiyse maaşı, işverense şanı artar.

1

Rüyada battaniye vermek

Rüyada battaniye vermek ne anlama gelir? Rüyada battaniye vermek neye yorumlanır?

Rüya sahibinin çok zor durumda kalan bir yakınına, arkadaşına ya da komşusuna yardım etmesine ve onun için büyük bir fedakârlık yapmasına yorulur.

1

Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © Rüya Tabirleri - 2022