Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Gecikmek

Rüyada Gecikmek

Rüyada gecikmek ne anlama gelir? Rüyada geç kalmak, rüyada randevuya geç kalmak, rüyada i̇şe geç kalmak, rüyada okula geç kalmak, rüyada otobüse geç kalmak neye yorumlanır?

Rüyada gecikmek

Rüyada gecikmek ne anlama gelir? Rüyada gecikmek neye yorumlanır?

Rüyada gecikmek, genel anlamı ile söylediklerini yapmayan, güvenilmez, yalancı ve üçkâğıtçı bir kişinin varlığına işaret eder. Konuştukları ile yaptıkları birbirini tutmayan, insanlara hayati vaatlerde bulunan ama onların üzülürler mi diye duygu ve düşüncelerini önemsemeden vaatlerini yerine getirmeyen, hayal kırıklığına uğratan ve üzen bir kişi üzerinden açıklanır. Rüyada gecikmek, çoğu kişinin şahsiyetsiz olarak gördüğü bir kimseye tabir edilir.

1

Rüyada geç kalmak

Rüyada geç kalmak ne anlama gelir? Rüyada geç kalmak neye yorumlanır?

Rüyada geç kalmak, yarı yolda bırakılmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin emeklerini boşa çıkaracak, umutlarını söndürecek ve kendisine olan güvenini yerle bir edecek bir kişi ile karşılaşacağına ve ondan büyük zarar göreceğine delalet eder.

1

Rüyada randevuya geç kalmak

Rüyada randevuya geç kalmak ne anlama gelir? Rüyada randevuya geç kalmak neye yorumlanır?

Rüyada randevuya geç kalmak, bir kişi nedeni ile çok para harcanan ve hayır getireceği garanti gözüyle bakılan bir işin yarıda kalacağına, rüyayı gören kişinin varını yoğunu kaybedeceğine, yaşayacağı bu kötü tecrübe nedeniyle de manevi anlamda çöküntüye uğrayacağına alamet eder.

1

Rüyada i̇şe geç kalmak

Rüyada i̇şe geç kalmak ne anlama gelir? Rüyada i̇şe geç kalmak neye yorumlanır?

Rüyada işe geç kalmak, rüya sahibinin karşısına çıkan fırsatların kıymetini bilmediğine, onları iyi değerlendiremediği için hep yerinde sayar olacağına ve bir arpa boyu yol alamayacağına, yarınlarını hiç düşünmediğine, anı yaşayacak kadar uçarı ve bencil olduğuna yorulur.

1

Rüyada okula geç kalmak

Rüyada okula geç kalmak ne anlama gelir? Rüyada okula geç kalmak neye yorumlanır?

Rüyada okula geç kalmak, tabir yerindeyse kişinin kendi akılsızlığı nedeni ile hayallerine çok yaklaşmışken, onlara erişemeyeceğine ve durumun önemini sonradan fark ederek çok pişman olup, kafasını taşlara vuracağına tabir edilir.

1

Rüyada otobüse geç kalmak

Rüyada otobüse geç kalmak ne anlama gelir? Rüyada otobüse geç kalmak neye yorumlanır?

Rüyada otobüse geç kalmak, rüyayı gören kişinin belki de hayatının işi olacak kadar önemli ve büyük bir işi, geri planda kalarak ve pısırık davranarak başkasına kaptıracağına, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine ve başarısız olacağına yorulur.

1

Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © Rüya Tabirleri - 2022