Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kanser Olmak

Rüyada Kanser Olmak

Rüyada kanser olmak ne anlama gelir? Rüyada kanser hastası görmek, rüyada kanser olduğunu duymak, rüyada kanser olduğunu öğrenmek, rüyada akciğer kanseri olmak, rüyada kanser olan birini görmek, rüyada saç dökülmesi neye yorumlanır?

Rüyada kanser olmak

Rüyada kanser olmak ne anlama gelir? Rüyada kanser olmak neye yorumlanır?

Rüyada kanser olmak rüya sahibinin takıntı haline getirdiği duygularına delalet eder. Rüya sahibi geçmişte yaşadıklarını hala unutamıyor, bu nedenle de acı çekiyor demektir. Tabiri caizse rüya sahibinin içinde kanayan yarası adeta kanser haline gelmiş ve kendisinin ayrılmaz bir parçası olmuş demektir.

Cesaret edip acısı ile yüzleşse onu içinden söküp atacak ve hastalıklı takıntı halinden kurtulacaktır. Rüyada kanser olmak, rüya sahibi için yaşanacak olan bazı sağlık sorunlarına da delalet eder. Bu sağlık sorunları nedeni ile rüya sahibinin tüm huzuru, neşesi ve ağız tadı kaçacak, hayattan elini eteğini de çekecek demektir.

1

Rüyada kanser hastası görmek

Rüyada kanser hastası görmek ne anlama gelir? Rüyada kanser hastası görmek neye yorumlanır?

Rüya sahibinin çevresindeki üzgün ve dertli birine işaret eder. Rüyasında kanser hastası gören kişi, üzüntüden gözünün önünde adeta bir mum gibi eriyen bu kişiyi teselli etmek için elinden geleni yapacak diye tabir edilir.

1

Rüyada kanser olduğunu duymak

Rüyada kanser olduğunu duymak ne anlama gelir? Rüyada kanser olduğunu duymak neye yorumlanır?

Rüyasında kanser olduğunu duyan kişi kötü bir haber duyacak ya da biri tarafından kötü söze maruz kalacak ve bu nedenle de çok üzülecek demektir.

1

Rüyada kanser olduğunu öğrenmek

Rüyada kanser olduğunu öğrenmek ne anlama gelir? Rüyada kanser olduğunu öğrenmek neye yorumlanır?

Rüya sahibinin kendisine olan öz güvenini yitirip, kendine olan inancını kaybettiği şeklinde ifade edilir. Rüya sahibi kendisini yargılayıp, asacak ve nerede hata yaptığının cevaplarını arayacaktır.

1

Rüyada akciğer kanseri olmak

Rüyada akciğer kanseri olmak ne anlama gelir? Rüyada akciğer kanseri olmak neye yorumlanır?

Rüya sahibinin gerçekten de ciğerleri ile ilgili sıkıntı yaşayacağı bir hastalığa yakalanacağına ve bir süre iyileşemeyeceğine delalet eder.

1

Rüyada kanser olan birini görmek

Rüyada kanser olan birini görmek ne anlama gelir? Rüyada kanser olan birini görmek neye yorumlanır?

Rüya sahibinin çok sevdiği bir kişinin sıkıntısına ortak olacağına, onunla üzülüp, ağlayacağına ve acısını paylaşacağına yorulur.

1

Rüyada saç dökülmesi

Rüyada saç dökülmesi ne anlama gelir? Rüyada saç dökülmesi neye yorumlanır?

Hem maddi hem de manevi kayıplara delalet eder. Rüya sahibinin saçlarının döküldüğü oranda maddi zarara uğraması anlamına gelirken aynı zamanda büyük üzüntü yaşaması şeklinde tabir edilir.

1

Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © Rüya Tabirleri - 2022