Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Mavi Boncuk Görmek

Rüyada Mavi Boncuk Görmek

Rüyada mavi boncuk görmek ne anlama gelir? Rüyada boncuk görmek, rüyada renkli boncuk görmek, rüyada boncuk aldığını görmek neye yorumlanır?

Rüyada mavi boncuk görmek

Rüyada mavi boncuk görmek ne anlama gelir? Rüyada mavi boncuk görmek neye yorumlanır?

Rüyada mavi boncuk görmek, kısmet, talih, şans ve evliliktir. Bu nedenle mavi boncuk takanın ya malı artar ya da nikâhlanır. Yine bu rüya talihin dönmesine, şanslı geçecek bir döneme, nimetlerin artmasına, geçim bolluğuna, nazardan sakınmaya da yorulabilmektedir. Bazen de bu rüya kişinin aklını yanlış işler için kullandığına, kendine faydası olmayan ameller işlediğine, hidayete erdikten sonra sapıklığa, boş işlerle uğraşmaya işarettir.

1

Rüyada boncuk görmek

Rüyada boncuk görmek ne anlama gelir? Rüyada boncuk görmek neye yorumlanır?

Rüyasında boncuk gören kişinin bu rüyası para, mal ve hizmetçi ile yorulur. Rüyasında çok sayıda boncuk görenin malı artar ve zenginleşir. Az miktarda boncuk, az paradır. Bu rüya gören kişinin kendi emrinde alışacak işçilerinin olacağına, mal mülk kazanacağına, parasının artacağına ve hizmetini görecek kişilere işarettir. Rüyada kıymetli madenlerin üzerinde boncuk görmek, kişinin yalan atıflarda bulunmasına, olmadığı bir kişi gibi görünmeye çalışmasına delalet eder.

1

Rüyada renkli boncuk görmek

Rüyada renkli boncuk görmek ne anlama gelir? Rüyada renkli boncuk görmek neye yorumlanır?

Rüyanızda rengarenk boncuklar görmeniz, olması imkansız hayaller kurduğunuza, boş işlerle uğraşmaya, gerçeklerden kopmaya ve ulaşılmaz hedefler koymaya işarettir. Rüyasında renk renk boncukları dizen bir kişinin, gerçek hayatta, hayal dünyasında yaşayan, gerçeklerden kaçan ve önüne ulaşılması imkânsız hedefler koyan hayalperest ve macera sever birisi olmasına delalet eder.

1

Rüyada boncuk aldığını görmek

Rüyada boncuk aldığını görmek ne anlama gelir? Rüyada boncuk aldığını görmek neye yorumlanır?

Rüyasında boncuk alan kişi, gerçek hayatta hizmetlerini gördüreceği bir hizmetçiye sahip olur veya birçok insanın başına geçerek amir olur. Eğer alınan boncuk yeşil olursa bu rüya dindar ve iyi geçimli bir kişiye, eğer beyazsa iyi yürekli bir adama, bu boncuk siyahsa da kötü ahlaka sahip imansız bir kişiye işarettir. Bu rüya aynı zamanda karlı getirileri olan oldukça güzel ve kolay bir işe sahip olma veya huzur bulacağı, iyi huylu bir hanımla evlenme anlamlarına da gelmektedir.

1

Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © Rüya Tabirleri - 2022