Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Pet Şişe Görmek

Rüyada Pet Şişe Görmek

Rüyada pet şişe görmek ne anlama gelir? Rüyada pet şişeden su i̇çmek, rüyada pet şişeyle su satın almak, rüyada pet şişe görmenin psikolojik yorumu neye yorumlanır?

Rüyada pet şişe görmek

Rüyada pet şişe görmek ne anlama gelir? Rüyada pet şişe görmek neye yorumlanır?

Rüyada pet şişe görmek, burnunun dibindeki gerçekleri görememek, aşırı saf davranmak ve insanların kendisinden yararlanmasına son verememek demektir. Rüya sahibini kendi çıkarları doğrultusunda yönlendiren bir aile büyüğüne de işaret eden rüya, sağlıksız bir hayat sürüleceğinin haberini de verir. Kişinin uzun yıllar tedavi görmesine neden olacak bir rahatsızlığının meydana geleceğine, moral bozukluğu yaşanacağına da alamettir. Göz hastalıklarına, migren gibi rahatsızlıklara da yorumlanır. Pet şişe gören kişilerin yakınlarında kendisine yanlış yönlendiren insanlar olur. Paraya aşırı değer veren insanlarla karşılaşmak, rızkında kesintiler olması, iş yerinde haksızlıklara maruz kalmak şeklinde tabir edilir.

1

Rüyada pet şişeden su i̇çmek

Rüyada pet şişeden su i̇çmek ne anlama gelir? Rüyada pet şişeden su i̇çmek neye yorumlanır?

Temiz ve berrak bir su içiliyorsa, kişinin kendisini idame ettirecek, hayatını sürdürmesine yardımcı olacak bir rızka sahip olacağına, kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, evli kişiler için eşlerinden destek göreceklerine, bekar kimseler için babalarının ömür boyu kişiye vereceği maddi yardıma alamettir. Pet şişeden içilen su kirli ise veya tadı kötüyse evdeki huzuru bozacak insanların varlığına, duyulacak bir dedikoduya ya da kötü söze, hakaret içeren bir tartışmaya, evliliklerde büyük sıkıntıların hasıl olmasına tabir edilir.

1

Rüyada pet şişeyle su satın almak

Rüyada pet şişeyle su satın almak ne anlama gelir? Rüyada pet şişeyle su satın almak neye yorumlanır?

Rüya sahibinin ailesini geçindirmek için uğraşıp didinmesine rağmen istediği sonucu alamadığına ve çok fazla zorlandığına yorumlanır. Hayallerin sona ereceğine, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına dair haber verir.

1

Rüyada pet şişe görmenin psikolojik yorumu

Rüyada pet şişe görmenin psikolojik yorumu ne anlama gelir? Rüyada pet şişe görmenin psikolojik yorumu neye yorumlanır?

Her türlü konuya yüzeysel yaklaşıldığını gösteren rüya, kişinin özellikle ikili ilişkilerinde bu tutumu sürdürmesi yüzünden istediği gibi sağlıklı bir özel yaşama sahip olamadığını bildirir. Yalnız kalmak istemeyen kişi, normal hayatında hiç de öyle davranmaz ve tutarsız hareketleri ilişkilerini olumsuz etliler. Samimi olmamaya, dürüstlükten ziyade olmadığı gibi davranmaya çalışan kişinin gerçek hayatında yaşadığı ikilemlerin sembolüdür.

1

Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © Rüya Tabirleri - 2022