Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Siğil Görmek

Rüyada Siğil Görmek

Rüyada siğil görmek ne anlama gelir? Rüyada ellerinde siğil görmek, rüyada kurdeşen dökmek, rüyada yara görmek, rüyada kızamık olmak, rüyada sedef olduğunu görmek neye yorumlanır?

Rüyada siğil görmek

Rüyada siğil görmek ne anlama gelir? Rüyada siğil görmek neye yorumlanır?

Rüyada siğil görmek, çok büyük zenginlik olarak tabir edilir. Rüya sahibinin belki hasbelkader yani bir milli piyangodan ya da mirastan büyük bir para alacağına ya da yıllarca verdiği emeğin karşılığında önemli miktarda sermaye elde edeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin dünya malından, nimetlerinden ve lüksünden yana yüzünün güleceği ve bolca nasipleneceği anlamına gelir.

1

Rüyada ellerinde siğil görmek

Rüyada ellerinde siğil görmek ne anlama gelir? Rüyada ellerinde siğil görmek neye yorumlanır?

Rüyasında ellerinin üzerinde siğil olduğunu gören kişinin şansı ve kısmeti açılır, işleri ve kazancı artar, evinde bolluk ve bereket olur derler. Bu rüyayı gören kişinin rüyası, hayatının her günün adeta bayram havasında geçeceğine, hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine işaret eder.

1

Rüyada kurdeşen dökmek

Rüyada kurdeşen dökmek ne anlama gelir? Rüyada kurdeşen dökmek neye yorumlanır?

Rüyada kurdeşen dökmek, rahat, konforlu ve kolay bir hayata kavuşmaya, ekmeğini ezilmeden ve zorlanmadan kazanmaya, emeğinin karşılığını fazlasıyla almaya tabir edilir. Rüya sahibinin kasasının hiç boş kalmayacağına, her gün daha fazla dolacağına hayatının eksiksiz ve kusursuz olacağına işaret eder.

1

Rüyada yara görmek

Rüyada yara görmek ne anlama gelir? Rüyada yara görmek neye yorumlanır?

Rüyada yara görmek, rüya sahibinin ticaret hayatında çok başarılı olacağına, istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin başarılı, planlı ve stratejik çalışması sayesinde kazancının çok yüksek olacağı anlamına gelir.

1

Rüyada kızamık olmak

Rüyada kızamık olmak ne anlama gelir? Rüyada kızamık olmak neye yorumlanır?

Rüyasında kızamık olduğunu gören kişi, hayatının en parlak ve en verimli dönemini yaşayacak, bu dönemde elini attığı her işten alnının akı ve büyük bir kazanç ile çıkacaktır diye tabir edilir.

1

Rüyada sedef olduğunu görmek

Rüyada sedef olduğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada sedef olduğunu görmek neye yorumlanır?

Rüyasında sedef olduğunu gören kişi torunlarına ve onların çocuklarına yetecek kadar büyük bir mirasın sahibi olacak demektir. Büyük bir şans yakalamaya ve bu sayede zor günleri geride bırakıp, hayatın geri kalanını lüks içinde geçirmeye yorulur.

1

Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © Rüya Tabirleri - 2022