Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Su Baskını Görmek

Rüyada Su Baskını Görmek

Rüyada su baskını görmek ne anlama gelir? Rüyada sel görmek, rüyada su baskınından kurtulmak, rüyada su baskını görmek psikolojik yorumu neye yorumlanır?

Rüyada su baskını görmek

Rüyada su baskını görmek ne anlama gelir? Rüyada su baskını görmek neye yorumlanır?

Rüyada su baskını görmek, kişinin kendisini ve hanesini de etkisi altına alacak büyük bir sıkıntının işaretçisi olan rüya, maddi ve manevi kayıplar yaşanacağını, hastalıklar ve kazalarla dolu sıkıntılı günlerin geldiğini işaret eder. Çok güçlü ve azılı bir düşmana da delalet eden rüya büyük bir tehlikeyi haber verdiğinden dolayı uyarıcı rüyalar arasındadır. Tüm yaşamın bir anda değişeceği ve çok uzun zamanlar yaşanacak derin acıların ortaya çıkacağını bildiren rüya hayırlara yorulmaz.

1

Rüyada sel görmek

Rüyada sel görmek ne anlama gelir? Rüyada sel görmek neye yorumlanır?

Rüya sahibinin düşmanlarının galip geleceğine, hayatındaki her şeyi kaybedeceğine ve sevdiklerinden uzak kalacağına yorumlanır. Sel baskını kişinin işini kaybetmesine de işaret ettiği gibi, evli kişiler için eşinden ve çocuklarından ayrı kalmaya, boşanmaya veya vefata da haber verir. Sel baskını sahip olunan her şeyin kaybedileceğini, kötülüklere maruz kalınacağını ve bin bir türlü dert sahibi olunacağını da tabir eder.

1

Rüyada su baskınından kurtulmak

Rüyada su baskınından kurtulmak ne anlama gelir? Rüyada su baskınından kurtulmak neye yorumlanır?

Kişinin çok sayıda düşmanı olduğuna ancak akıllıca ve zekice adımlar sayesinde onları ekarte edeceğini, kendisini ve ailesini koruyacağını işaret eder. Su baskınından kurtulan kişiler kendileri için hazırlanan bir tuzaktan veya kötülükten son anda kurtulurlar. Yaşanacak ciddi bir tehlikeye ve alınacak çok büyük bir derse de işaret eder. Rüyada su baskınından kurtulan ancak sevdiklerini kaybeden kişi ise, uğrayacağı zararı en az şekilde atlatır. İş ve aile hayatında bazı çatlaklar olacağına ancak bir süre sonra hepsinin düzeleceğine de tabir etmek mümkündür.

1

Rüyada su baskını görmek psikolojik yorumu

Rüyada su baskını görmek psikolojik yorumu ne anlama gelir? Rüyada su baskını görmek psikolojik yorumu neye yorumlanır?

Depresyon geçiren, panik atak yaşayan, hayatında hiçbir şeyin yolunda gitmediğini düşünen kişilerin gördüğü rüyalar arasındadır. Kişi yaşama karşı ve sahip olduklarına karşı bir güvensizlik içindedir ve kendisine bir şey olacağına, öleceğine inanır. Ölüm korkusu yaşayan kişiler de rüyalarında bu tip semboller görebilirler.

1

Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © Rüya Tabirleri - 2022